Зображення | БК Інвестор

У "Струмочку" прокладають мережі та влаштовують благоустрій. ВІДЕОЗВІТ

Будівництво у ЖК "Струмочок" – на одному з фінальних та важливих етапів будівництва: прокладання мереж. На кількох секціях таунхаусів уже перейшли до благоустрою території. Проект - на фінішній прямій до завершення.

Зображення | БК Інвестор

"Інвестор" став титульним спонсором волинських більярдистів

У змаганні найсильніших більярдистів Волині перемогу здобула команда в складі керівника обласної федерації більярду, майстра спорту Станіслава Тимчія та Богдана Михальчука, який на турнірі виконав норматив кандидата в майстри спорту. До слова, ця команда вперше в історії волинського більярду виступала в жилетах з лого титульного спонсора — Будівельної компанії "Інвестор", для якої підтримка спорту є доброю традицією.

Зображення | БК Інвестор

Як “добрі сусіди” гуляли на “Супернові”. ВІДЕО

Одна із традицій, яку Будівельна компанія “Інвестор” започаткувала для своїх житлових комплексів - Дні доброго сусіда. Усіх мешканців запрошують в двір ЖК і влаштовують гучну вечірку з розвагами, подарунками, фуршетом і навіть дискотекою. За цими веселощами насправді стоїть більш серйозна мета і глибока філософія компанії: не просто будувати квадратні метри, а наповнювати їх атмосферою затишку, добросусідства та щастя.

Зображення | БК Інвестор

Дуальна освіта в дії: якою була зустріч студентів із директором компанії «Інвестор»

19 жовтня в офісі компанії «Інвестор», в рамках проєкту «Дуальна освіта», відбувалася зустріч студентів 3-го і 4-го курсів спеціальності «Облік і оподаткування» факультету економіки та управління ВНУ імені Лесі Українки та засновника і власника компанії Андрія Разумовського.