Зображення | БК Інвестор

Засніжені‌ ‌будинки‌ ‌“Інвестора”.‌ ‌ФОТО‌

Магія зимової краси відчуваються і на житлових комплексах “Інвестора”. Поруч із “Суперновою” виявилась чудова гірка і веселе “ралі” на санчатах тут просто не спиняється. Снігові замети на полях навколо “Струмочка” так і повертають в теплі спогади з дитинства. А ста

Зображення | БК Інвестор

У «Супернові» продовжили акцію на 3-кімнатні квартири

Акція передбачає ціну від 17 000 грн/м2, а також можливість для відтермінування виплат із мінімальним першим внеском - від 10%. 3-кімнатні квартири у "Супернові" мають площу 76,13 м2 та ряд переваг.

Зображення | БК Інвестор

Як змінювався «Парковий квартал» у Ковелі в 2020 році. ВІДЕО

Здали в експлуатацію 2-ий будинок і змурували 3-ій - такими є результати роботи у 2020 році на будівельному майданчику ЖК «Парковий квартал» у Ковелі. Компанія «Інвестор» підготувала відеозвіт, як саме змінювався цей житловий комплекс впродовж минулого року.

Зображення | БК Інвестор

Як змінювалась “Супернова” впродовж 2020 року. ВІДЕО

Минулий рік для Житлового комплексу “Супернова” розпочався із старту будівництва найбільшого будинку на 6 під’їздів. На сьогодні в цьому будинку уже завершили мурувати 1-ий під’їзд і активно ведуться роботи ще в 4-х. Будівельна компанія “Інвестор” підготувала відео про те, які зміни відбулися впродовж 2020 року на будівельному майданчику “Супернови”.