Зображення | БК Інвестор

Толока з подвійною користю: “Інвестор” прибрав два сквери і зробить дитячий майданчик

Під час осінньої міні-толоки у Луцьку запланували прибирати п’ять локацій. Будівельна компанія “Інвестор” взяла “під шефство” відразу дві зелені зони: ботанічний сад на вулиці Потебні та сквер за РАГСом. Толока відбулася в четвер, 24 вересня, з нагоди Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day.

Зображення | БК Інвестор

ЩО НОВОГО З’ЯВИТЬСЯ У СКВЕРІ НА ПРОСПЕКТІ МОЛОДІ У ЛУЦЬКУ. ФОТО

Багато дерев і просторі газони, але сквер – закинутий і використовується лише як транзитна зона. Тут не гуляють, не відпочивають із дітками, а лише проходять розбитими асфальтними доріжками, коли «по дорозі». Таким зараз є місце на перетині проспектів Молоді та Відродження у Луцьку. Проте незабаром на сквер чекає велика реконструкція.

Зображення | БК Інвестор

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ У ЛУЦЬКУ. У НАШИХ – «СРІБЛО». ФОТО

Луцька команда з футзалу «Любарт» здобула друге місце у Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України. Фінал, який зібрав команди з усієї України, відбувся у Луцьку 18-20 вересня. Загалом участь взяло 12 клубів. Це – найсильніші команди з різних областей України, регіональні чемпіони.

Зображення | БК Інвестор

«КВАРТИРА - НЕ ЛОТЕРЕЯ». СІМЕЙНЕ ІНТЕРВ’Ю З МЕШКАНЦЯМИ ЖК «ЮПІТЕР» АЛІНОЮ І СЕРГІЄМ ОЛАСЮКАМИ

За фахом – обоє вчителі. Сергій мав би викладати математику, а Аліна – навчати дітей правопису і прививати любов до українських книг. Та ще під час навчання в університеті Сергій зацікавився комп’ютерним програмуванням і пішов в ІТ. Аліна ж у школу таки потрапила, але… жартує, що Сергій її звідти викрав... Аби розпитати про те, як живеться у новому домі в ЖК "Юпітер", ми попросилися в гості до Аліни і Сергія Оласюків.