Зображення | БК Інвестор

У «Суперновій» нові умови на ексклюзивні 3-кімнатні квартири: перший внесок - 10% та ціна 44 900$

За акційними умовами продаються трикімнатні квартири площею 76,13 м2 у новому будинку ЖК «Супернова». Ціна – $ 44 900, перший внесок – від 10%.

Чому квартири ексклюзивні?

У «Супернові» донедавна не було трикімнатних квартир. Таке житло запланували лише у сьомому «великому» будинку, який почали зводити на початку цього року.

Є два варіанти таких квартир із «дзеркальним» плануванням: в одному випадку спальні (14,2 м2 та 11,19 м2) і кухня (14,29 м2) – ліворуч коридору, а вітальня (17,71 м2) – праворуч, в іншому випадку – навпаки.

Особливість «великого» будинку у тому, що тут буде шість під’їздів, а перший поверх запланований під комерцію.

Читати також: «НЕ ПРОСТО ЖК, А ЦІЛИЙ МІКРОРАЙОН». ЯК БІЗНЕС ОБЖИВАЄТЬСЯ НА «СУПЕРНОВІЙ»

Якою буде «Супернова»?

ЖК «Супернова» – це вісім окремих будинків, перший із яких почали будувати у 2016 році. Чотири будинки уже здали в експлуатацію, у п’ятому – утеплюють фасад, проводять внутрішні комунікації.

Також триває будівництво двох секцій «великого» будинку. В одній із секцій уже змурували четвертий поверх, в іншій – другий.

Уже зараз «Супернова» є одним із найбільших комплексів у Луцьку. Загалом тут буде більше 800 квартир. Площа загальної території – 5,6 га, що дозволило облаштувати просторий дитячий майданчик, відділене місце для парковки, а також – зони для відпочинку із благоустроєм.

А ще «Супернова» – це єдиний житловий комплекс у Луцьку, про який зняли десятки відео: проморолики із 3D-графікою та спеціально написаними піснями, мальовничі сходи і заходи сонця на фоні пейзажів Старого Луцька та навіть концерт симфонічного оркестру на даху! Відео дивіться за посиланням.

Про деталі акції та планування запитуйте у відділі продажів Будівельної компанії «Інвестор»:

Телефон: 096 030 20 10

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 в,

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Сайт: investor.lutsk.ua

Facebook: investorlutsk

Інстаграм: bud.investor

Youtube: Інвестор

Телеграм: Де в Луцьку/Ковелі добре жити?