Зображення | БК Інвестор

Які магазини працюють на новому ринку у Княгининку? Агрошоп

В “Агрошопі” можна придбати надійні засоби для захисту рослин від шкідників і хвороб. Тут є великий вибір фунгіцидів, добрива, агрохімії, оприскувачів, засобів для кореневого та листового живлення - усе для того, щоб і вдома, і на городі уся зелень була здоровою, квітучою та приносила чудові врожаї.

До речі, в продажі зараз є унікальний іноземний препарат Teppeki, який надійно захищає городину від шкідника - білокрилки.

Що дуже важливо, в “Агрошопі” надають кваліфіковані консультації щодо захисту рослин. Якщо на якійсь рослині з’явилися ознаки хвороби, ви можете зірвати листок із проявами захворювання і принести в “Агрошоп” для діагностики. Тут вашій рослині поставлять точний “діагноз” та підберуть правильні препарати для лікування.

Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор

Також у продажі в “Агрошопі” є трава для газонів, якісний ґрунт для пересадки кімнатних рослин і величезний вибір насіння: овочів, городини, квітів. Зверніть увагу, що кінець червня і початок липня - гарний час для посіву насіння фіалок, якого тут теж є гарний вибір.

Ще одна причина, чому обов’язково варто завітати в “Агрошоп” - це власник магазину Володимир Болотін. Про його підземну теплицю, в якій виростають лимони вагою під кілограм, знають в усій Україні. Цитрусові - особливе захоплення Володимира, він вирощує екзотичні кумквати, помело, лайми, схрещує рослини між собою і експериментує з сортами. До речі, в “Агрошопі” можна теж побачити приклади таких експериментів: тут є, наприклад, дерево, половина якого - лимон, а інша - кумкват. До речі, із готовими плодами.

Зображення | БК Інвестор

На новому ринку у Княгининку є можливість купити торгове місце, на вибір є приміщення від 17 до 30 м2. Ціна - 750 $/м2

Також на ринку є можливість взяти в оренду магазин. На вибір є декілька приміщень площею 29,67 м2. Вартість - 250 грн/м2, плюс ринкові витрати. Також за орендарем зберігається першочергове право викупу магазину.

Зображення | БК Інвестор

Деталі щодо купівлі та оренди можна дізнатися у відділі продажів Будівельної компанії “Інвестор”: 

096 030 20 10

м. Луцьк, вул. Коперника, 13 (3 поверх)