Зображення | БК Інвестор

ЖК «Юпітер»: біля першого будинку вже кладуть тротуарну плитку. ФОТО

У житловому комплексі «Юпітер», який зводить на межі села Липини та Луцька компанія «Інвестор», розпочали облаштовувати прибудинкову територію першого будинку.

До здачі будинку в експлуатацію – лічені місяці! 

«Зроблені всі загальнобудівельні роботи, поки що не закрита покрівля на першій секції. Але це невеликий об'єм, до 10%. Окрім того, повністю виконані штукатурні роботи, проведена електрика, ведуться роботи по сантехніці. Далі буде відбуватися чистова обробка сходових майданчиків та загальних коридорів», - повідомив прораб об’єкту Олександр Плоцедим. 

Також поруч з першим будинком житлового комплексу розпочали облаштовувати парковку для автомобілів, невдовзі робітники візьмуться й за спортивний та дитячий майданчики. 

У другому будинку житлового комплексу «Юпітер» завершили фундаментні роботи та вже розпочали цегляну кладку першого поверху третього під’їзду. 

Для третього будинку ЖК незабаром почнуть копати котлован.

Нагадаємо, що нині діє спеціальна кредитна пропозиція від «Інвестора» та «Кредобанку» на квартири в ЖК «Юпітер». Клієнтам будівельної компанії можуть придбати житло у рамках іпотеки під вигідні відсотки. Більше про пропозицію читайте тут.

Крім того діє пропозиція з відтермінуванням оплати вартості житла. "Інвестор" пропонує клієнтам відстрочку на період від 12 до 24 місяців. Щоб отримати відстрочку потрібно внести 50% ціни квартири. Більше про це читайте тут.

ДИВИТИСЯ ПЛАНУВАННЯ КВАРТИР

Додаткову інформацію щодо умов придбання квартир у ЖК «Юпітер» можна отримати у відділі продажів: 099 300 20 10, вул. Коперника, 13в, м. Луцьк.

Дивитися більше фото