Зображення | БК Інвестор

Знижена ціна на 2-кімнатні квартири в «Супернові»

Нові 2-кімнатні квартири площею 62,72 м² продаються у житловому комплексі «Супернова» на акційних умовах. Ціна – $ 36000. Можлива також розстрочка на вигідних умовах: перший внесок – від 10%. Акційні квартири розташовані в 3-4 під’їздах нового «великого» будинку. Його почали зводити на початку року, дві секції уже змуровані до верхніх поверхів. Особливість цього будинку у тому, що тут буде шість під’їздів, а перший поверх запланований під комерцію.

Зображення | БК Інвестор

Квартира має два види планування («дзеркальні», де вітальня або ліворуч, або праворуч від коридору).

Посередині квартири - велика спальня (14,24 м²), з одного боку від неї - вітальня (20,94 м²), а з іншого - кухня (12,74 м²). Також тут роздільний санвузол і балкон.

Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор

Уже зараз «Супернова» є одним із найбільших комплексів у Луцьку. Загалом тут буде більше 800 квартир. Площа загальної території – 5,6 га, що дозволило облаштувати просторий дитячий майданчик, відділене місце для парковки, а також – зони для відпочинку із благоустроєм.

Про деталі акції та планування запитуйте у відділі продажів Будівельної компанії «Інвестор»:

Телефон: 096 030 20 10

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 в,

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Зображення | БК Інвестор

Дуальна освіта в дії: якою була зустріч студентів із директором компанії «Інвестор»

19 жовтня в офісі компанії «Інвестор», в рамках наукового проєкту «Дуальна освіта», відбувалася зустріч між студентами 3 та 4 курсу економічного факультету ВНУ імені Лесі Українки та її директором Андрієм Разумовським. Як зазначила завідувачка кафедри обліку і оподаткування ВНУ імені Лесі Українки, доктор економічних наук, професор Ірина Садовська, дуальна освіта засвідчила, що в Україні є перспективні підприємці, котрі можуть відчинити перед студентами двері і готові допомогти їм ступити на першу сходинку професійного успіху.

Зображення | БК Інвестор

Коли в хід йдуть навіть танці з бубном, або Як святкували День сусіда на “Юпітері”. ФОТО

Будівельна компанія “Інвестор” уже втретє організувала День доброго сусіда для мешканців “Юпітера”. На свято сходились дружніми компаніями, приносили пироги власного приготування і при зустрічі одне з одним радісно обнімалися. Десятки людей не були схожі на просто жильців одного ЖК, а швидше нагадували компанію друзів, які сто років - разом