Житловий комплекс «Амстердам» від БК «Інвестор» стане таким ЖК, якого в Луцьку ще не було. Новою точкою відліку волинського будівництва.

Будівельна компанія «Інвестор» презентувала в Луцьку новий житловий комплекс «Амстердам». Це сьомий ЖК забудовника, який відрізнятиметься від попередніх стилем, архітектурою, підходом до організації простору та атмосферою.

Фактично «Інвестор» анонсував вихід будівництва на вищий рівень, адже в «Амстердамі» будуть представлені новинки, яких нема на ринку нерухомості Волині.

Про те, чим унікальний «Амстердам», розповів директор Будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський. Захід відбувся на території Гармидер ангар stage.

Житловий комплекс «Амстердам» буде розташований у селі Струмівка Луцького району. Його збудують поруч з житловим комплексом «Струмочок». Він матиме свої особливості, що відрізнятиме його і робитиме реально якісно новим. Отож, які вони – 10 особливостей «Амстердаму»?

1. Інший підхід до планування квартир

Андрій Разумовський розповів, що в новому ЖК буде представлений новий підхід до планування. Зокрема розміри квартир оцінюватимуться не за кількістю кімнат, а за кількістю спалень.

У кожній квартирі буде кухня, сполучена з вітальнею, – для відпочинку та зустрічі гостей.

Таким чином 3-спальна квартира по факту буде чотирикімнатною.

Для перших мешканців «Амстердаму» розроблені інтер’єри квартир від лабораторії сучасного дизайну «isbelab», дизайн-студій «Destyle» та «Panda».

Представники студій розповіли, що зазвичай замовники хочуть щось змінити у плануванні, але в «Амстердамі» такого не було, бо планування від забудовника продумане, практичне і максимально комфортне для життя.

2. Архітектура

Назва житлового комплексу не випадкова, адже дизайн будинку нагадуватиме архітектуру Нідерландів.

«Технології ідуть вперед. Будівництво із залізобетону і цегли підходить до завершення, тому ми мусимо переходити на інші матеріали, такі як моноліт, керамічні блоки...» – поділився Андрій Разумовський.

Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор

ЖК «Амстердам»

візуалізація

3. Система опалення

«Інвестор» збудує власну сучасну котельню, робота якої буде організована за інноваційними технологіями і з максимальною безпекою. Завдяки цьому буде стабільний тиск в системі, хороша якість води та комфортна температура в оселях.

4. Обслуговуюча компанія

Доглядати газони та клумби, вивозити сміття, прибирати під’їзди – ці та інші господарські турботи візьме на себе обслуговуюча компанія. До неї можна буде звернутись за професійною допомогою з різних побутових питань.

«ОСББ – це хороший варіант, але в «Амстердамі» ми хочемо почати з обслуговуючої компанії, яка піклуватиметься, щоб житловий комплекс був в ідеальному стані», – розповів Андрій Разумовський.

Крім того, буде створений мобільний додаток, через який можна буде замовляти послуги, голосувати за певні рішення чи повідомляти про проблеми.

5. Система безпеки

Територія житлового комплексу буде закритою, матиме цілодобову охорону та відеонагляд.

6. Інфраструктура для спорту

Жителям «Амстердаму» буде достатньо вийти з дому, аби мати змогу займатись спортом. На території житлового комплексу будуть тренажери для воркауту, бігові доріжки та майданчики для гри в баскетбол, футбол, волейбол.

7. Сусідське ком'юніті

Щоб між сусідами були міцні дружні стосунки, забудовник подбає про зони, де вони зможуть разом проводити час.

На першому поверсі буде хол, де можна буде влаштувати посиденьки за кавою, переглядом фільму чи футболу.

Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор

Хол в ЖК «Амстердам»

Біля ЖК облаштують зону барбекю, а також сквер для прогулянок.

8. Доступність

Потрапити у будинок з дитячим чи інвалідним візком буде просто, адже вхід буде без сходів. Працюватиме ліфт.

Для кожної сім’ї буде місце на паркінгу.

9. Громадська територія

Перший поверх «Амстердаму» буде відведений для комерційних приміщень. Там будуть кафе, аптека, магазин, кабінет сімейного лікаря, відділення пошти, приватний дитсадок тощо.

10. Гарна інвестиція

Продаж квартир у ЖК «Амстердам» стартуватиме з 14 999 грн/кв.м.

«Оскільки наше житло випереджує час, воно постійно дорожчає. Ті квартири, які ми продавали в житлових комплексах «Юпітер», «Сіріус», «Супернова», «Оріон», «Парковий квартал», дорожчали кардинально – на 50 %», - поділився Андрій Разумовський.

Оскільки надалі ціна зростатиме, зараз ідеальний час, щоб інвестувати в нерухомість – чи то квартири, чи то приміщення під комерцію.

За детальнішою інформацією звертайтеся до відділу продажів:

Телефон: 096 030 20 10

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 в,

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Сайт: investor.lutsk.ua

Facebook: investorlutsk

Інстаграм: bud.investor

Youtube: Інвестор

Телеграм: Де в Луцьку/Ковелі добре жити?

Зображення | БК Інвестор

Продаж розпочато!

Зображення | БК Інвестор

Дуальна освіта в дії: якою була зустріч студентів із директором компанії «Інвестор»

19 жовтня в офісі компанії «Інвестор», в рамках наукового проєкту «Дуальна освіта», відбувалася зустріч між студентами 3 та 4 курсу економічного факультету ВНУ імені Лесі Українки та її директором Андрієм Разумовським. Як зазначила завідувачка кафедри обліку і оподаткування ВНУ імені Лесі Українки, доктор економічних наук, професор Ірина Садовська, дуальна освіта засвідчила, що в Україні є перспективні підприємці, котрі можуть відчинити перед студентами двері і готові допомогти їм ступити на першу сходинку професійного успіху.

Зображення | БК Інвестор

Коли в хід йдуть навіть танці з бубном, або Як святкували День сусіда на “Юпітері”. ФОТО

Будівельна компанія “Інвестор” уже втретє організувала День доброго сусіда для мешканців “Юпітера”. На свято сходились дружніми компаніями, приносили пироги власного приготування і при зустрічі одне з одним радісно обнімалися. Десятки людей не були схожі на просто жильців одного ЖК, а швидше нагадували компанію друзів, які сто років - разом

Зображення | БК Інвестор

"Інвестор" продовжує підтримувати луцький футзал

Новий сезон змагань із футзалу команда “Любарт” почала із поєдинку в Кубку України проти львівської команди “Bastion”. Крім того, ФК “Любарт” бере участь і в Чемпіонаті України. Цього сезону вони підвищили Лігу і гратимуть не в аматорській, а у Першій лізі.