Житловий комплекс «Амстердам» від Будівельної компанії «Інвестор» стане таким ЖК, якого в Луцьку ще не було. Новою точкою відліку волинського будівництва.

Будівельна компанія «Інвестор» презентувала в Луцьку новий житловий комплекс «Амстердам». Це сьомий ЖК забудовника, який відрізнятиметься від попередніх стилем, архітектурою, підходом до організації простору та атмосферою. Фактично «Інвестор» анонсував вихід будівництва на вищий рівень, адже в «Амстердамі» будуть представлені новинки, яких нема на ринку нерухомості Волині. Про те, чим унікальний «Амстердам», розповів директор Будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський. Захід відбувся на території Гармидер ангар stage. Житловий комплекс «Амстердам» буде розташований у селі Струмівка Луцького району. Його збудують поруч з житловим комплексом «Струмочок». Він матиме свої особливості, що відрізнятиме його і робитиме реально якісно новим. Отож, які вони – 10 особливостей «Амстердаму»?

1. Інший підхід до планування квартир 

Андрій Разумовський розповів, що в новому ЖК буде представлений новий підхід до планування. Зокрема розміри квартир оцінюватимуться не за кількістю кімнат, а за кількістю спалень. У кожній квартирі буде кухня, сполучена з вітальнею, – для відпочинку та зустрічі гостей. Таким чином 3-спальна квартира по факту буде чотирикімнатною. Для перших мешканців «Амстердаму» розроблені інтер’єри квартир від лабораторії сучасного дизайну «isbelab», дизайн-студій «Destyle» та «Panda». 

Представники студій розповіли, що зазвичай замовники хочуть щось змінити у плануванні, але в «Амстердамі» такого не було, бо планування від забудовника продумане, практичне і максимально комфортне для життя.

2. Архітектура

Назва житлового комплексу не випадкова, адже дизайн будинку нагадуватиме архітектуру Нідерландів.

«Технології ідуть вперед. Будівництво із залізобетону і цегли підходить до завершення, тому ми мусимо переходити на інші матеріали, такі як моноліт, керамічні блоки...» – поділився Андрій Разумовський.

Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор

ЖК «Амстердам»

візуалізація

3. Система опалення

«Інвестор» збудує власну сучасну котельню, робота якої буде організована за інноваційними технологіями і з максимальною безпекою. Завдяки цьому буде стабільний тиск в системі, хороша якість води та комфортна температура в оселях.

4. Обслуговуюча компанія

Доглядати газони та клумби, вивозити сміття, прибирати під’їзди – ці та інші господарські турботи візьме на себе обслуговуюча компанія. До неї можна буде звернутись за професійною допомогою з різних побутових питань.

«ОСББ – це хороший варіант, але в «Амстердамі» ми хочемо почати з обслуговуючої компанії, яка піклуватиметься, щоб житловий комплекс був в ідеальному стані», – розповів Андрій Разумовський.

Крім того, буде створений мобільний додаток, через який можна буде замовляти послуги, голосувати за певні рішення чи повідомляти про проблеми.

5. Система безпеки

Територія житлового комплексу буде закритою, матиме цілодобову охорону та відеонагляд.

6. Інфраструктура для спорту

Жителям «Амстердаму» буде достатньо вийти з дому, аби мати змогу займатись спортом. На території житлового комплексу будуть тренажери для воркауту, бігові доріжки та майданчики для гри в баскетбол, футбол, волейбол.

7. Сусідське ком'юніті

Щоб між сусідами були міцні дружні стосунки, забудовник подбає про зони, де вони зможуть разом проводити час.

На першому поверсі буде хол, де можна буде влаштувати посиденьки за кавою, переглядом фільму чи футболу.

Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор
Зображення | БК Інвестор

Хол в ЖК «Амстердам»

Біля ЖК облаштують зону барбекю, а також сквер для прогулянок. 

8. Доступність 

Потрапити у будинок з дитячим чи інвалідним візком буде просто, адже вхід буде без сходів. Працюватиме ліфт. Для кожної сім’ї буде місце на паркінгу. 

9. Громадська територія 

Перший поверх «Амстердаму» буде відведений для комерційних приміщень. Там будуть кафе, аптека, магазин, кабінет сімейного лікаря, відділення пошти, приватний дитсадок тощо. 

10. Інвестиційно приваблива вартість житла

Усі проекти Будівельної компанії “Інвестор” згодом набирають неабиякою популярності серед лучан та тих, хто планує переїхати до міста на постійне проживання. Тому вкладаючи кошти у квартири у ЖК Амстердам, ви робите в першу чергу хорошу інвестицію. Вартість наших об'єктів на фінальних етапах реалізації сягають до 50% від початкової ціни.

«Оскільки наше житло випереджує час, воно постійно дорожчає. Ті квартири, які ми продавали в житлових комплексах «Юпітер», «Сіріус», «Супернова», «Оріон», «Парковий квартал», дорожчали кардинально – на 50 %», - поділився Андрій Разумовський.

Оскільки надалі ціна зростатиме, зараз ідеальний час, щоб інвестувати в нерухомість – чи то квартири, чи то приміщення під комерцію.

За детальнішою інформацією звертайтеся до відділу продажів:

Телефон: 096 030 20 10

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 в,

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Сайт: investor.lutsk.ua

Facebook: investorlutsk

Інстаграм: bud.investor

Youtube: Інвестор

Телеграм: Де в Луцьку/Ковелі добре жити?

Зображення | БК Інвестор

Продаж розпочато!

Зображення | БК Інвестор

Рік ЖК “Амстердам” у цифрах. Що збудували і скільки продали?

Дозвіл на початок будівельних робіт нового житлового комплексу ЖК “Амстердам” Будівельна компанія “Інвестор” отримала 24 вересня 2020 року. До зими тривала підготовка будівельного майданчика та фундаментні роботи, зводити конструкцію будівлі почали в травні.

Зображення | БК Інвестор

Які комерційні приміщення можна купити в ЖК "Амстердам"? ВІДЕО

На першому поверсі ЖК “Амстердам” (с. Струмівка) розпочали продаж приміщень під офіси чи торгові заклади. Ціна за умови повної оплати - 25 000 грн/м2. Крім того, можливе розтермінування з першим внеском від 10%.

Зображення | БК Інвестор

Як зробити систему опалення та сантехніку? РЕМОНТ З "ІНВЕСТОРОМ". ВІДЕО

Як швидко та якісно зробити ремонт? Порадами, лайф-хаками та максимумом корисної інформації на цю тему поділяться люди, які знають про цю сферу все! Керівниця відділу продажів Будівельної компанії "Інвестор" Ірина Новосад та засновник студії дизайну "isbelab" Дмитро Кохновіч будуть розказувати про ремонт під час робіт у власних домівках.